Daireler

Konuklarımıza dairelerimizde ve odalarımızda rahat edebİlmelerİ için mümkün olan her kolaylığı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Odalar

Yavuz Apart Otel'in Daireleri:

Yavuz Apart Otel’in daireleri aydınlık ve kullanışlıdır. Begonvillerle sarılı olan apart otel; sıcak ve samimi bir ortama sahiptir. Denize sıfır konumu; Yavuz Apart Otel’i diğer birçok apart otelden ayırmaktadır.

Yavuz Apart Otel’in dairelerinin dördü deniz manzaralı, dördü ise şehir manzaralıdır. Tüm daireler aynı büyüklükte ve içeriktedir. Manzarasına göre fiyat farklılık göstermektedir.

Yavuz Apart Otel’in daireleri yaklaşık kırkbeş m2′liktir. Daireler sade ve zevkli döşenmiştir. Yavuz Apart Otel’in dairelerinde bir yatak odası, salon-mutfak, banyo-tuvalet ve balkon bulunmaktadır. Yatak odalarında bir çift kişilik, bir de tek kişilik yatak ve bir gardırop bulunmaktadır. Dairelere salondan giriş yapılmaktadır. Açık mutfak olan salonlarımızda yatak olabilen çift kişilik koltuk, masa, sandalye, televizyon ve klima bulunmaktadır. Mutfakta ise günlük yemek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz her türlü mutfak gereci mevcuttur. Her dairede buzdolabı ve ocak vardır.

Yavuz Apart Otel’e gelirken saç kurutma makinenizi yanınıza almak zorunda değilsiniz. Dairelerde ve odalarımızda saç kurutma makinesi kullanımınıza hazır durumdadır.

Yavuz Apart Otel’de banyo – tuvaletlerin temizliğine çok önem verilmektedir. Yer yer deniz taşları ile süslenmiş olan banyo-tuvaletlerde kendinizi sahilde hissedebilirsiniz.

Yavuz Apart Otel’in balkonları yemek yemeye, keyifle ve muhabbetle içeceklerinizi içmeye uygundur. Ayrıca balkonları çamaşırlarınızı asmak için rahatça kullanabilirsiniz.

Yavuz Apart Otel’in odaları:

Yavuz Apart Otel’de iki oda bulunmaktadır.

Odalar yaklaşık yirmibeş m2′liktir. Odalarda çift kişilik yatak, açık mutfak, masa, sandalye, banyo-tuvalet, klima, buzdolabı, ocak, saç kurutma makinesi ve televizyon bulunmaktadır.

Balkon ve manzarası olmayan bu iki odamız çift kişiliktir.

Yavuz Apart Otel’in odalarında da günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz her türlü mutfak gerecini bulabilirsiniz.

Yavuz Apart Otel’in ortak alanları:

Yavuz Apart Otel’de tüm misafirlerin kullanımına açık lobi, bahçe terası ve çatı terası bulunmaktadır.

Apart otelimizin lobisinde kendinizi bir botanik bahçesinde gibi hissedersiniz. Burada bulunan çiçeklerimizin arasında oturup dinlenebilirsiniz.

Lobide bulunan kütüphanemizden dilediğiniz kitabı alıp okuyabilir, kablosuz internetten yararlanabilirsiniz.

Deniz manzaralı bahçe terasına çıkıp çayınızı kahvenizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Lobimiz 24 saat konuklarımızın kullanımına açıktır. Resepsiyonumuz ise 08:00 – 23:00 saatleri arası hizmetinizdedir.

Ortak kullanıma açık olan diğer mekânımız olan çatı terasımızda hamak keyfi yapabilir, akşamüzeri içkinizi yudumlarken deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Tatilinizin iyi geçmesi için size elimizden gelen kolaylığı sağlayacağımız gibi koy, köy ve yat gezileri hakkında da öneri ve yardımda bulunabiliriz.